پشتی – بالش ایران تجارت تخصصی رایانه

پشتی – بالش: ایران تجارت تخصصی رایانه بازی های رایانه ای بازی های ایرانی بازی های خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث قصاص، آخر دوئل عشقی

مردی که رقیب عشقی‌ اش را با ضربه‌های چاقو در خیابان از پای درآورده بود در دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه و به قصاص محکوم شد. 

قصاص، آخر دوئل عشقی

قصاص، آخر دوئل عشقی

عبارات مهم : جنایت

مردی که رقیب عشقی اش را با ضربه های چاقو در خیابان از پای درآورده بود در دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه و به قصاص محکوم شد.

به گزارش جام جم، اوایل شهریور 94 مردی با قاضی کشیک قتل دادسرای شهریار تماس گرفت و او را در جریان قتل مردی جوان برابر یک فروشگاه مواد غذایی قرار داد.

ماموران و بازپرس جنایی با حضور در محل جنایت که یکی از محله های اندیشه بود، مشاهده کردند مرد جوان بر اثر ضربه های چاقو از پای در آمده هست. ماموران با تحقیقات از اهالی توانستند هویت مقتول را شناسایی کنند. در این مرحله خانواده او شناسایی و جهت ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی خاص غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران احضار شدند.

قصاص، آخر دوئل عشقی

با تحقیق از این خانواده معلوم شد پسرشان با دختر جوانی آشنا شده است و در صدد ازدواج با او بوده اماخواستگار سابق این دختر چند بار جهت آنها ایجاد مزاحمت کرده هست. آنها احتمال می دادند مرد مزاحم فرزند آنها را به قتل رسانده و دختر جوان در این ماجرا نقش داشته است.

با توجه به گفته های خانواده مقتول، دختر و پسر جوان تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این که چند روز بعداز جنایت دختر جوان شناسایی شد و با حضورش در پلیس آگاهی مورد تحقیقات قرار گرفت.

مردی که رقیب عشقی‌ اش را با ضربه‌های چاقو در خیابان از پای درآورده بود در دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه و به قصاص محکوم شد. 

وی به افسر تحقیق گفت: سال گذشته با مرد جوانی آشنا شدم و درصدد ازدواج با او بودم ولی بعداز مدتی متوجه شدم او یک مرد خلافکار است و موادمخدر قاچاق می کند. با این که به او پاسخ منفی دادم، دست بردار نبود و مدام برایم ایجاد مزاحمت می کرد. آخر او به خاطر خلاف هایش دستگیر شد و دوباره به زندان افتاد.

دختر جوان ادامه داد: بعداز چند ماه من به طور اتفاقی با پسری جوان آشنا شدم و کم کم به هم علاقه مند شدیم. قرار بود بزودی با هم ازدواج کنیم ولی خواستگار سابقم متوجه ماجرا شد. او بعد از آزادی در تعقیبم بود و تلفنی تهدیدم کرده بود اگر با مرد مورد علاقه ام ازدواج کنم هردویمان را می کشد. از وحشت این که بلایی برسر او و خودم نیاورد، منزل ام را به محله دیگری انتقال یافته کردم تا مردمزاحم ردی از من پیدا نکند ولی او دست بردار نبود. خواستم از او شکایت کنم که ترساندن کرد روی صورتم اسید می پاشد و جهت خانواده ام مشکلاتی به وجود می آورد که از وحشت سکوت کردم.

آن روز من و پسر مورد علاقه ام جهت خرید به فروشگاهی رفته بودیم که سر و کله مرد مزاحم پیدا شد. او مرا به کناری پرت کرد و با ضربه های چاقو خواستگار جدیدم را کشت. قاتل می خواست مرا هم بکشد که نتوانست و از وحشت فرار کردم. من در قتل مرد خواستگارم نقشی نداشتم.

قصاص، آخر دوئل عشقی

با بیانات دختر جوان، مزاحم جنایتکار هم تحت تعقیب پلیس قرار داده شد و با شناسایی آخرین مخفیگاهش بازداشت شد. متهم در بازجویی پلیسی به قتل رقیب عشقی اش اعتراف کرد و بعد از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد. با در نظرگرفتن این که خانواده مقتول از دختر جوان بابت فوت فرزندشان شکایت داشتند، بازپرس دادسرا جهت این دختر اتهام معاونت در قتل و جهت عامل جنایت هم مباشرت در قتل عمد را در نظر گرفت. پرونده آنها چندی پیش با صدورجلب به دادرسی به شعبه 17 دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در شهریار ارسال شد. متهمان چند روز پیش در این شعبه محاکمه شدند. این در حالی بود که خانواده مقتول جهت مرد جنایتکار درخواست قصاص کرده بودند.

ابتدا دخترجوان مورد تحقیق قرارگرفت و در دفاع از خود هر گونه نقش داشتن در فوت مرد مورد علاقه اش را انکار کرد.

مردی که رقیب عشقی‌ اش را با ضربه‌های چاقو در خیابان از پای درآورده بود در دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه و به قصاص محکوم شد. 

در ادامه مرد جنایتکار که از زندان به دادگاه آمده بود در دفاع از خود گفت: من مرد جوان را که رقیب عشقی ام بود به قتل رساندم. من با این دختر جوان مدتی دوست بودم و می خواستم با او ازدواج کنم که او زیر قول و قرارهایش زد و از من جدا شد. همزمان در ارتباط با جرایم موادمخدر به زندان افتادم. مدت طولانی در زندان بودم که از طریق دوستانم که به زندان آمده بودند متوجه شدم آن دختر با جوان دیگری آشنا شده است و می خواهد با او ازدواج کند.

وی افزود: در زندان نقشه انتقام را طراحی کردم و زمانی که محکومیتم آخر گرفت و آزاد شدم، در جست وجوی آن دختر بودم، ولی منزل اش را عوض کردن داده بود. بعد از تعقیب و گریز چند هفته ای ردی از او یافتم. تهدیدش کردم که باید از آن جوان جدا شود و با من ازدواج کند که قبول نکرد. بعد از آن تصمیم گرفتم رقیب عشقی ام را از بین بردن کنم. چند هفته ای در تعقیب آنها بودم که روز آخر آن دو را برابر یک فروشگاه موادغذایی دیدم. سراغ رقیب عشقی ام رفتم و با او درگیر شدم و خواستم آن دختر را جهت هر لحظه فراموش کند که قبول نکرد و می خواست پلیس خبر کند که با وی درگیر شده است و او را با ضربه های چاقو کشتم.

قصاص، آخر دوئل عشقی

بعد از آخرین دفاعیات متهم، او به زندان بازگشت.

قاضی موسوی و قاضی مستشار شعبه 17 دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در شهریار بعد از شنیدن گفته های این دو نفر وارد شور شدند. آنها دختر جوان را بی گناه شناختند و از اتهام معاونت در قتل تبرئه کردند. این در حالی بود که جهت عامل جنایت حکم قصاص صادر شد.

واژه های کلیدی: جنایت | زندان | ازدواج | دادگاه | شناسایی | خانواده | تعقیب و گریز | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog