پشتی – بالش ایران تجارت تخصصی رایانه

پشتی – بالش: ایران تجارت تخصصی رایانه بازی های رایانه ای بازی های ایرانی بازی های خارجی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی باید با یکدیگر صریح و مستقیم صحبت کنیم/ مردم جهت صحبت با مسئولان تنها می‌توانن

رئیس منزل احزاب گفت: امروز به جایی رسیده‌ایم که مردم جهت صحبت با مسئولان تنها می‌توانند به آن‌ها پیامک بزنند و مسئولان نیز در تریبون‌های یک جانبه صحبت‌های خود ر

باید با یکدیگر صریح و مستقیم صحبت کنیم/ مردم جهت صحبت با مسئولان تنها می‌توانن

حسین کمالی: باید با یکدیگر صریح و مستقیم صحبت کنیم/ مردم جهت صحبت با مسئولان تنها می توانند به آن ها پیامک بزنند

عبارات مهم : قانون

رئیس منزل احزاب گفت: امروز به جایی رسیده ایم که مردم جهت صحبت با مسئولان تنها می توانند به آن ها پیامک بزنند و مسئولان نیز در تریبون های یک جانبه صحبت های خود را مطرح می کنند و می روند.

به گزارش ایلنا، حسین کمالی مدیر منزل احزاب کشور عزیزمان ایران صبح پنج شنبه در همایش ملی احزاب کشور عزیزمان ایران با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و اشاره به اتفاق خونین ۷ تیر اظهار کرد: شاید بزرگترین موفقیتی که دشمن های انقلاب به دست آوردند، این بود که با انجام اتفاق تروریستی ۷ تیر میان مردم و مسئولان ما فاصله ایجاد شد و بعد از این اتفاق مسئولان نظام به ساختمان های حفاظت شده است رفتند و در خودروهای ضدگلوله جا گرفتند و مردم دیگر نتوانستند به آسانی با مسئولان خود گفت وگو کنند.

باید با یکدیگر صریح و مستقیم صحبت کنیم/ مردم جهت صحبت با مسئولان تنها می‌توانن

وی با بیان اینکه بعد از اتفاق ۷ تیر مردم و مسئولان به دو طایفه متفاوت تبدیل شدند، ادامه داد: امروز به جایی رسیده ایم که مردم جهت صحبت با مسئولان تنها می توانند به آن ها پیامک بزنند و مسئولان نیز در تریبون های یک جانبه صحبت های خود را مطرح می کنند و می روند.

دبیر کل حزب اسلامی کار خاطر نشان کرد: متأسفانه امروز گفت وگویی که در سایه آن دولت به معنای قوای سه گانه و ملت با یکدیگر حرف بزنند وجود ندارد. این در حالی است که خطر تا پشت دروازه های کشور آمده و وحدت سرزمینی و منافع ملی مان مورد ترساندن قرار گرفته هست. در این شرایط باید کنار هم باشیم و از سرزمین و کشور خود و نه از شخصی خاص دفاع کنیم. امروز وظیفه ما آن است نظام را که امانتی در دست ماست به سلامت به نسل بعدی بسپاریم.

رئیس منزل احزاب گفت: امروز به جایی رسیده‌ایم که مردم جهت صحبت با مسئولان تنها می‌توانند به آن‌ها پیامک بزنند و مسئولان نیز در تریبون‌های یک جانبه صحبت‌های خود ر

کمالی در ادامه صحبت های خود با اشاره به اوضاع اقتصادی کشور، معضلات اجتماعی و همچنین وضع زندان ها گفت: همه معضلاتی که امروز جامعه با آن مواجه است ناشی از عدم برقراری گفت وگوی مستقیم و متقابل میان دولت و ملت هست. ما باید با یکدیگر صریح و مستقیم صحبت کنیم و همدیگر را صاحب عقل بدانیم.

وی با اشاره به اوضاع احزاب در کشورهای دیگر گفت: در اکثر کشورهای دنیا احزاب از پایه های دموکراسی و به عنوان رابط میان مردم و حکومت محسوب می شوند ولی در کشور ما فعالیت احزاب به این سمت نیامده است و معمولا افراد مستقر در قدرت، احزاب را خطری جهت کشور تلقی می کنند. اگر هم در کشورمان نگاهی به احزاب وجود داشته باشد این نگاه ابزاری و موقتی است و در همه دولت ها این کم لطفی و کم توجهی نسبت به احزاب وجود داشته است.

رئیس دوره ای منزل احزاب همچنین با اشاره به مباحث در دستور کار منزل احزاب خاطر نشان کرد: در حال حاضر منزل احزاب با همکاری وزارت کشور و مجلس شورای اسلامی در حال بازبینی در قانون احزاب است و امیدواریم بتوانیم قانون پر اشکال فعلی را کنار زده و قانون خوبی ارائه دهیم. در گام بعدی نیز به دنبال آن هستیم تا موضوعاتی از جمله قانون جرم سیاسی و قانون انتخابات را در دستور کار منزل احزاب قرار دهیم.

باید با یکدیگر صریح و مستقیم صحبت کنیم/ مردم جهت صحبت با مسئولان تنها می‌توانن

واژه های کلیدی: قانون | مسئولان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog