پشتی – بالش ایران تجارت تخصصی رایانه

پشتی – بالش: ایران تجارت تخصصی رایانه بازی های رایانه ای بازی های ایرانی بازی های خارجی

گت بلاگز سیاسی احتیاجی به کارها نمایشی نداریم/ تا زمانی که از میزان تولید نفت مطمئن نباشیم، مر

وزیر نفت گفت: تا زمانی که بنزین به صورت مستمر از پالایشگاه خلیج فارس تولید نشود، پالایشگاه افتتاح نخواهد شد.

احتیاجی به کارها نمایشی نداریم/ تا زمانی که از میزان تولید نفت مطمئن نباشیم، مر

به گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در حاشیه جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح پالایشگاه خلیج فارس، اظهار داشت: تا زمانی که بنزین به صورت مستمر از این پالایشگاه تولید نشود پالایشگاه افتتاح نخواهد شد.
وی افزود: احتیاجی به کارها نمایشی نداریم و تا زمانی که از میزان تولید مطمئن نباشیم هیچ مراسمی برگزار نخواهد شد.

عبارات مهم : مطمئن

وزیر نفت در پاسخ به سوالی مبنی بر این که پیشنهاد شما به مدیر دولت آینده چه خواهد بود، گفت: تدبیر و عقلانیت بایستی در رأس امور قرارگیرد و مطابق روش های متعارف در دنیا باید اقدام کرد.
زنگنه با اشاره به همکاری مردم در انتخابات خاطرنشان کرد: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند همکاری مردم در انتخابات نوعی حق و وظیفه به شمار می آید، اگر مردم در صحنه انتخابات حضور نداشته باشند نباید گلایه کرد که کشور با تمایلات مسئولان اداره شود.
وزیر نفت ادامه داد: خوشبختانه جمهوری اسلامی نشان داده که از آرای مردم صیانت می کند و هر فردی را مردم گزینش کنند به عنوان مدیر جمهور مسئولیت اداره کشور را بر عهده می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری نمایش اراده ملی تنها در گزینش مدیر جمهور متجلی نیست بلکه در دورسازی توطئه ها و شرارت ها نقش اساسی خواهد داشت، لذا حضور مردم جهت تعیین آینده کشور موثر خواهد بود.
زنگنه در تصویر العمل به این که منتقدان معتقدند سرعت پیشرفت پروژه ها در دولت یازدهم کم کردن یافته، گفت: به هرحال تلاش خود را در این زمینه به کار گرفتیم و مایل بودیم سرعت پیشرفت پروژه ها زیاد کردن یابد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مطمئن | انتخابات | زنگنه | وزیر نفت | پالایشگاه خلیج فارس | هیات دولت |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog