پشتی – بالش ایران تجارت تخصصی رایانه

پشتی – بالش: ایران تجارت تخصصی رایانه بازی های رایانه ای بازی های ایرانی بازی های خارجی

گت بلاگز فضای مجازی صنعت بازی کشور عزیزمان ایران در «هفته بازی برلین» معرفی می‌شود

هفته‌ی آینده در «هفته بازی برلین» که خود از ۱۲ مناسبت مجزای مرتبط به صنعت بازی تشکیل می‌شود، پنل معرفی صنعت بازی کشور عزیزمان ایران و فرصت‌های سرمایه‌گذاری

صنعت بازی کشور عزیزمان ایران در «هفته بازی برلین» معرفی می‌شود

به روایت گروه خبری حوزه دریچه فناوریگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ این پنل در مناسبت تخصصی QUO VADIS که تمرکز مهم آن تجارت بازی و گردهم آوردن متخصصان بازی هست، ارائه خواهد شد.

عبارات مهم : ایران
رویداد QUO VADIS از روز دوشنبه ۴ اردیبهشت ماه به مدت سه روز در شهر برلین آلمان برگزار خواهد شد.

عنوان این نشست تخصصی «رازها و چالش های تجارت موفق در ایران!» نام دارد و چهار سخنران مهم وظیفه ی ارائه ی آن را برعهده دارند. حسن کریمی قدوسی، حسن مهدی اصل، لارس جنسن و احمد السفر این پنل را ارائه می کنند.

هم اکنون صفحه ی این پنل در سایت QUO VADIS درج شده است و مخاطبان مناسبت می توانند راجع به ی آن اطلاعات کسب کنند.

مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای در این پنل راجع به ی بازار صنعت بازی در کشور و همچنین قواعد و قوانین ورود به صنعت بازی کشور عزیزمان ایران صحبت خواهد کرد.

با توجه به استقبال برگزارکنندگان این مناسبت از ارائه نشست تخصصی با عنوان سرمایه گذاری و تجارت در ایران، به نظر می رسد تعاملات بین المللی بنیاد ملی بازی های رایانه ای در سال های اخیر نتیجه داده و توجه تاجران و سرمایه گذاران در حوزه بازی به کشور عزیزمان ایران جلب شده است هست. این در حالی است که کشور عزیزمان ایران نیز در تیر ماه نخستین نمایشگاه تجاری بین المللی خود را به نام Tehran Game Convention برگزار می کند و قرار است در همین نشست از شرکت کنندگان جهت حضور در پایتخت کشور عزیزمان ایران دعوت بعمل آید.
منبع: روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | تجارت | تخصصی | رایانه | بازی های رایانه ای | بازی های ایرانی | بازی های خارجی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog