پشتی – بالش ایران تجارت تخصصی رایانه

پشتی – بالش: ایران تجارت تخصصی رایانه بازی های رایانه ای بازی های ایرانی بازی های خارجی

گت بلاگز ورزشی اميدهاى ايران با عبور از قزاقستان راهی نیمه نهایی شدند

تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال کشور عزیزمان ایران با پیروزی برابر تیم ملی قزاقستان به نيمه نهايى مسابقه های قهرمانی امیدهای آسیا راه پیدا کرد.

اميدهاى ايران با عبور از قزاقستان راهی نیمه نهایی شدند

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، در ادامه ششمین روز مسابقه های والیبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا تیم ملی والیبال کشورمان به مصاف تیم ملی قزاقستان رفت. اين دیدار که از ساعت ۱۷ و ۳۰ در سالن حسین رضازاده شهر اردبیل شروع شده است بود در نهایت با پیروزی ٣ بر صفر تیم ملی کشور عزیزمان ایران به آخر رسید.

عبارات مهم : ایران
شاگردان سيچلو در ٣ ست پیاپی با نتیجه های ۲۵ بر نوع ۲۵ بر ۱۴ و ۲۵ بر ۱۷ حریف خود را از پیش رو برداشتند و به جمع چهار تیم نهایی مسابقه های راه پیدا کردند.

پیش از این افزایش تیم ملی زیر ۲۳ سال ژاپن و تايلند به جمع چهار تیم نهایی قطعی شده است بود. تیم تایلند موفق شد راهی ۴ تیم برتر شده است و حریف تیم ملی کشور عزیزمان ایران در مرحله نیمه نهایی شود.

تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال کشور عزیزمان ایران مسابقه بعدی خود را فردا از ساعت ۱۷ و ۳۰ در سالن ٦هزار نفری حسین رضازاده برابر تیم ملی زیر ۲۳ سال تایلند برگزار خواهد کرد و در صورت پیروزی برابر این تیم راهی دیدار نهایی خواهد شد.

تیم ملی تایلند که حریف کشور عزیزمان ایران در مرحله نیمه نهایی هست، امروز با پیروزی برابر پاکستان جواز حضور در جمع چهار تیم برتر مسابقه های را کسب کرده بود.

دومین دوره مسابقه های والیبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا از یازدهم اردیبهشت ماه شروع شده است و تا ۱۹ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

دو تیم نخست این مسابقه ها سهمیه حضور در مسابقه های قهرمانی امیدهای دنیا که به میزبانی مصر برگزار می شود را کسب خواهند کرد.

انتهاى پيام/

واژه های کلیدی: ایران | تایلند | مسابقه | پیروزی | والیبال | تیم ملی والیبال | والیبال | تیم ملی امید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog